Nitobe (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: not verified
uk: не перевірено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Anonymous
uk: Анонім

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: Tags:
uk: Теґи:

en: 1 Comment | @count Comments
uk[0]: 1 коментар
uk[1]: @count коментарі
uk[2]: @count коментарів

en: Header image
uk: Зображення у заголовку

en: 1 New Comment | @count New Comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів
