Nitobe (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: not verified
ur: غیر مصدقہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں
