Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Anonymous
af: Anoniem

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
