Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: not verified
ast: ensin comprobar

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.
