Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: @user's picture
bn: @user এর ছবি

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
