Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: not verified
ca: no verificat

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Anonymous
ca: Anònim

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat
