Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: not verified
cy: heb ei wirio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: View user profile.
cy: Gweld proffil defnyddiwr

en: @user's picture
cy: Darlun @user
