Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Content
da: Indhold

en: not verified
da: ikke efterprøvet

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Anonymous
da: Anonym

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: @user's picture
da: @users billede

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Footer first column
da: Footer første spalte

en: Footer second column
da: Footer anden spalte

en: Footer third column
da: Footer tredje spalte

en: Footer fourth column
da: Footer fjerde spalte

en: Highlighted
da: Fremhævet
