Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།
