Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: not verified
fi: ei varmistettu

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Highlighted
fi: Korostettu
