Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: not verified
gl: non verificado

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user
