Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Content
he: תוכן

en: not verified
he: לא נבדק

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: View user profile.
he: הצג מידע נוסף על החבר.

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מודגש
