Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: not verified
jv: Ora diverifikasi

en: Help
jv: Pitulungan

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Main menu
jv: Menu utama
