Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: not verified
km: មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
