Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: not verified
kn: ಪ್ರಮಾಣಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿಲ್ಲ.

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
