Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: not verified
ml: പരിശോധിച്ചിട്ടില്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
