Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: not verified
my: အတည်မပြုနိုင်သေး

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
