Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहायता

en: Header
ne: शिर्षक

en: Anonymous
ne: वेमामी

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस
