Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: not verified
nn: ikke verifisert

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Anonymous
nn: Anonym

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne

en: Footer third column
nn: Botntekst tredje kolonne

en: Footer fourth column
nn: Botntekst fjerde kolonne

en: Highlighted
nn: Utheva
