Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Anonymous
pl: Anonim

en: View user profile.
pl: Wyświetla profil użytkownika.

en: @user's picture
pl: Portret użytkownika @user

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Karty podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Karty dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
