Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: not verified
ro: neverificat

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Anonymous
ro: Anonim

en: View user profile.
ro: Afişează profilul utilizatorului.

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Skip to main content
ro: Mergi la conţinutul principal

en: Primary tabs
ro: Taburi primare

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
