Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: not verified
ru: не проверено

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Заголовок

en: Footer
ru: Подвал

en: Anonymous
ru: Гость

en: View user profile.
ru: Информация о пользователе.

en: @user's picture
ru: Аватар пользователя @user

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Posted by !author
ru: Добавлено !author

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Вторичные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Основные ссылки

en: Posted by !author on @date at @time.
ru: Написал !author @date в @time.

en: Page top
ru: Верхняя страница

en: Page bottom
ru: Подвал страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительные ссылки

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Закреплено
