Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: not verified
sq: e pa verifikuar

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Anonymous
sq: Anonim

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: @user's picture
sq: Foto e @user
