Nitobe (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: not verified
uk: не перевірено

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Шапка

en: Footer
uk: Підвал

en: Anonymous
uk: Гість

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: @user's picture
uk: Зображення користувача @user.

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного матеріалу

en: Primary tabs
uk: Первинні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: g:i a
uk: H:i

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Highlighted
uk: Виділено
