Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።
