Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: not verified
bg: непотвърден

en: Help
bg: Помощ

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @user's picture
bg: снимка на @user
