Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: not verified
cs: neověřeno

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Anonymous
cs: Anonym

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
