Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: not verified
eo: ne validita

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: @user's picture
eo: bildo de @user
