Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Content
et: Sisu

en: not verified
et: verifitseerimata

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene küljeriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Esile tõstatud
