Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: not verified
fa: تایید نشده

en: Help
fa: کمک

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: View user profile.
fa: دیدن پروفایل کاربر.

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: لبه‌های اولیه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Secondary menu
fa: منوی دوم
