Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Content
is: Innihald

en: not verified
is: ikki váttað

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: View user profile.
is: Vís brúkaravangamynd.

en: @user's picture
is: Mynd: @user

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti

en: Footer third column
is: Triði teigur í síðufóti

en: Footer fourth column
is: Fjórði teigur í síðufóti
