Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: not verified
hr: nije provjereno

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
hr: Sekundarni tabovi

en: First sidebar
hr: Privi sidebar

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Footer first column
hr: Podnožje prvi stupac

en: Footer second column
hr: Podnožje drugi stupac

en: Footer third column
hr: Podnožje treći stupac

en: Footer fourth column
hr: Podnožje četvrti stupac

en: Highlighted
hr: Naglašeno
