Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: not verified
id: tidak terverifikasi

en: Help
id: Panduan

en: Footer
id: Teks bawah halaman

en: Anonymous
id: Anonim

en: View user profile.
id: Lihat profil anggota

en: @user's picture
id: Avatar @user

en: First sidebar
id: Sidebar pertama
