Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Тақырып

en: Footer
kk: Футер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
