Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: not verified
ku: پەسەند نەکراوە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
