Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: @user's picture
lt: @user portretas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas
