Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Anonymous
lv: Viesis

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots
