Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: not verified
nl: niet gecontroleerd

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
