Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: not verified
sk: bez overenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
