Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
