Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Content
th: เนื้อหา

en: not verified
th: ยังไม่ยืนยันความถูกต้อง

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: Anonymous
th: ผู้ไม่ประสงค์ออกนาม

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user

en: Primary tabs
th: แท็บหลัก

en: Secondary tabs
th: แท็บรอง
