Nitobe (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: not verified
vi: chưa được kiểm chứng

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
