Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Original image
ca: Imatge original

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Effect
ca: Efecte

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat
