Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Effect
cs: Efekt

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
