Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Effect
cy: Effaith

en: Error message
cy: Neges wall

en: Image style
cy: Arddull delwedd
