Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Effect
el: Εφέ

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
