Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Original image
et: Algne pilt

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Effect
et: Efekt

en: Error message
et: Veateade

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: No theme
et: Kujunduseta
