Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Effect
eu: Efektua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
