Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Fade
fi: Himmennä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Effect
fi: Efekti

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Slide down
fi: Liu'uta alas

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Deleted the old banner thumbnails.
fi: Poista vanhat banneripikkukuvat.

en: Added a default transition to each slide where applicable.
fi: Otettiin oletussiirtymäefekti käyttöön jokaisessa sopivassa diassa.

en: Removed obsolete variables.
fi: Turhat muuttujat poistettiin.
