Nivo Lightbox (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Effect
gl: Efecto

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: No theme
gl: Ningún tema
